ETH/USD: spadek w dramacie generującym wartość i prędkości cen

ETH/USD jest notowany w pobliżu ceny 1340,00 z dzisiejszego ranka. Miejmy nadzieję, że inwestorzy z pozycjami kupna stosowali w ten weekend taktykę stop loss i nie widzieli, jak całe ich konto zostało zniszczone przez zademonstrowaną zmienność. ETH/USD spadło zdumiewająco. Na początku weekendu ETH/USD wahał się nieco poniżej poziomu 1700.00. Prędkość cen jest błyskawiczna, a spekulanci powinni być przygotowani na dodatkowe przygody.

Aby spojrzeć na obecną cenę Ethereum z odpowiedniej perspektywy, cena ETH/USD podczas wzrostu w jednym z pierwszych gwałtownych, wyższych rakiet, takich jak starty, osiągnęła 1360,00 w styczniu 2018 r.   W grudniu 2018 r. ETH/USD osiągnął 70,00. Nie jest to napisane, aby sugerować, że ETH/USD spadnie do 72,00 w nadchodzących miesiącach, ale podkreśla, że ​​prawie 4 i pół roku temu cena Ethereum zbliżyła się do obecnej ceny. Uwaga kupujących to mantra, którą handlowcy mogą chcieć powtórzyć.

W drugim tygodniu listopada 2021 r. kurs ETH/USD wynosił około 4850.00. Niedźwiedzi trend na ETH/USD był zły, a inwestorzy, którzy chcą szukać impulsu wzrostowego, aby nagle rozkwitnąć i utrzymać się, prawdopodobnie będą musieli uzbroić się w cierpliwość. Z punktem 1300.00 flirtowano we wczesnych godzinach porannych.

Jeśli ETH/USD złamałby się poniżej poziomu 1310,00 w krótkim terminie, może to wywołać kolejną rundę wyprzedaży dzisiaj.  Nadchodzący tydzień handlu prawdopodobnie przyniesie fajerwerki cenowe, ponieważ spekulanci w Ethereum reagują na ekstremalne warunki spowodowane delikatnym nastrojem behawioralnym, który jest obfity na szerokich rynkach kryptowalut . Jako lider na rynku, ETH/USD będzie postrzegany jako znak drogowy, również dla wskazówek dotyczących kierunków.

Jeśli poziom 1300.00 zostanie przełamany i handel nie może zostać utrzymany powyżej tego punktu, może to stworzyć test prawie niewyobrażalnej (kilka tygodni temu) wartości 1225,00.  Nie można winić traderów, którzy chcą nadal szukać spadków na ETH/USD, ale powinni być niezwykle ostrożni w najbliższym czasie. Spekulanci szukający korzyści, prawie nie trzeba dodawać, że ich ambicje są realistyczne. Chociaż dążenie do 1400,00 może być kuszące, może również okazać się kosztowne, jeśli nie pojawią się nabywcy.

Miłosz Banasiewicz

Learn More →

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.