DOGE/USD: Dogecoin robi dużo hałasu i nie jest dobrym sortem

W chwili pisania tego tekstu DOGE/USD jest notowany poniżej 6 centów. Długoterminowy trend spadkowy na Dogecoin doprowadził go do cen nie widzianych od końca marca zeszłego roku. Fakt ten technicznie można właściwie zinterpretować jako negatywną wskazówkę, gdyż w styczniu 2021 DOGE/USD notowano poniżej 5 centów. A w grudniu 2020 r. handlowcy mogą chcieć pamiętać, że DOGE/USD poruszał się stopniowo poniżej jednego centa.

Zapał spekulacyjny do DOGE/USD zniknął.  Szeroki rynek kryptowalut najwyraźniej walczy, a Dogecoin zachowuje się jak nieposłuszny pies szczekający w domu. DOGE/USD robi dużo hałasu i nie jest to dobry rodzaj. Traderzy, którzy nadal kupowali DOGE/USD i szukają odwrócenia na wyższe poziomy, prawdopodobnie spotkali się ze słabymi wynikami. DOGE/USD odnotował w ten weekend dodatkowe tempo sprzedaży, takie jak szeroki rynek kryptowalut.

Co zaskakujące, DOGE/USD nadal ma kapitalizację rynkową w wysokości około 7,7 miliarda USD. DOGE/USD jest dziesiątą co do wielkości kryptowalutą wciąż na szerokim rynku. DOGE/USD nie ma utylitarnego celu, z wyjątkiem spekulacji. Poświęćmy chwilę, aby zastanowić się, że nieco ponad rok temu wielu influencerów Dogecoin odważnie przewidywało, że osiągnie 1,00 USD. Wizyta na Reddit teraz i przeszukanie Dogecoina zasadniczo pokazuje, że wielu ludzi jest niezadowolonych.

Przed weekendem DOGE/USD faktycznie notował blisko 8 centów.  Osoby, które zdecydowały się na zakup w DOGE/USD w piątek 10 czerwca , prawdopodobnie nie są w tej chwili zadowolone. Jeśli DOGE/USD spadnie poniżej 5 i pół centa w krótkim terminie, obawy, że spadnie poniżej 5 centów, nie będą naciągane. 5 kwietnia DOGE /USD notowano nieco poniżej 18 centów.

Handlowcy, którzy chcą sprzedać DOGE/USD, powinni zachować ostrożność, ale mogą postawić wartościowy zakład spekulacyjny. Maska, którą nosił Dogecoin, zawsze była oczywista. DOGE/USD było spekulacyjnym miejscem do obstawiania, które, jak można argumentować, służyło jako barometr szerokiego rynku kryptowalut. Negatywny trend spadkowy jest silny, a spekulanci, którzy faktycznie chcą być kupującymi w obecnych warunkach, powinni wiedzieć, że mogą pluć na wiatr. Przy obstawianiu DOGE/USD zaleca się konserwatywne kwoty lewarowania.

Miłosz Banasiewicz

Learn More →

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.